Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM RADYO DİNLE Mirc İndir
play store app store

Radyo askfm

Radyo askfm

Radyo askfm

 

  • Radyo askfm ailesi olarak siz ziyaretcilelerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için canlı dj ve her tür ve tarz da müzik ile sanatçıyı sizlerle buluşturma nin başarısını sağlamak için sanal alemin yeni arayüzü olan radyo askfm ile hizmete girmiş ve canlı istek hattı ile siz kullanıcılarımıza bu hizmet ile arkadaşlarınız sevdikleriniz ve ailenize istekler isteyebilir ve bu istekleri beraber dinleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Radyo askfm gun içerisinde yayın akışını takip ederek istediğiniz dj leri seçerek dinleyebilir ve onlara yorum beğeni yapabilirsiniz. Sanal alemin bu yep yeni radyo askfm web sitesi mobil radyo sitesi olarak hizmet veren asksohbet.org adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

admin 641 okunma
2 Yorumlar
Biricem

Kaliteli müzik seçkin djler gerçekten zamanın nasıl gectiğini anlamıyorsunuz.isteklermizin anında çalıması başka bir güzellik yolunuz acık olsun harika bir kanal.

Byhn

Güzel zaman gecırmek istıyorsanız ıste sıze zamanın su olup aktıgı radyo dinlerken huzur bılacagınız radyo siddet le tavsıye ederım

Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50